Vývoz veľkoobjemového odpadu 14.4.2018

Vývoz veľkoobjemového odpadu bude 14.4.2018

Dňa 14.4.2018 (sobota) sa uskutoční zber veľkoobjemového odpadu. Jedná sa o vyradené, nepotrebné a opotrebované veci z domácnosti, ktoré nie je možné umiestniť do smetných nádob. Takýto odpad bude možne odovzdať v objekte GGH v čase 9:00 – 12:00 hod.

Vážení spoluobčania,

dňa 14.4.2018 sa uskutoční  zber veľkoobjemového odpadu. Jedná sa o vyradené, nepotrebné a opotrebované veci z domácnosti, ktoré nie je možné umiestniť do smetných nádob.

Takýto odpad bude možne odovzdať v objekte GGH v čase 9:00 – 12:00 hod., kde ich od Vás prevezmú poverení zamestnanci obce a budú na to pripravené kontajnery. Tento nadrozmerný odpad je potrebné v rámci možností rozmerovo zmenšiť, aby boli kontajnery čo najlepšie kapacitne využité.

Bude možné odovzdať 2m3 na jednu domácnosť.

Medzi takýto odpad patrí:

nepotrebný nábytok,  koberce, matrace, dvere...

Medzi takýto odpad nepatrí:

je zakázané ukladať bežný komunálny odpad, nebezpečný odpad, ako sú obaly z farieb, olejov, žiarivky, batérie, akumulátory, ďalej biologický odpad, orezané kríky, haluzinu... a to čo patrí do separovaného odpadu.

Zber je určený pre obyvateľov s trvalým pobytom.

Zber nie je určený pre podnikateľské subjekty a rekreačné oblasti.

Snahou obce je zabrániť tvorbe nepovolených skládok.

Spoločným úsilím prispejme k zvýšeniu čistoty obce.