Príchody a odchody vlakov od 28.IV. do 14.X.2018

Tak ako minulý rok aj tento rok od 28.IV. do 14.X.2018 bude jazdiť sezónny vláčik Záhorská Ves – Plavecké Podhradie. Tieto vlaky budú jazdiť v sobotu, v nedeľu a vo sviatky . Súčasťou vlaku bude aj vozeň na prepravu bicyklov. Spoje na regionálnej trati budú zaradené do Integrovaného dopravného systému BSK, takže cestujúci v nich využijú aj prestupné lístky na prímestské autobusy a bratislavskú MHD. Vo vlaku bude platiť bezplatné cestovné pre študentov a pre dôchodcov s platným preukazom pre takéto cestovanie. Cestovné poriadky budú umiestnené na každej železničnej stanici. Zmena tento rok je, že skoro na každej zastávke bude zastavovať vlak na znamenie vyznačené v cestovnom poriadku. V prílohe je cestovný poriadok.

Príchody a odchody vlakov od 28.IV. do 14.X.2018

Cestovný poriadok sezóna 2018