Nahlásenie karantény

Nastup na povinnú domácu karanténu oznámte na Obecnom úrade v Kuchyni - telefónne číslo 034/77 85 131 alebo mailom: kuchyna220@stonline.sk ...

Nahlásenie karantény

Žiadame všetkých občanov, ktorí sa nachádzajú v domácej karanténe na území obce Kuchyňa, či už z dôvodu návratu zo zahraničia alebo z dôvodu kontaktu z infikovanou osobou, alebo po návrate zo zahraničia nastupujú na povinnú domácu karanténu, aby túto skutočnosť oznámili pracovníkom Obecného úradu v Kuchyni - telefónne číslo 034/77 85 131 alebo mailom: kuchyna220@stonline.sk

1.Prehľad povinnej 14 dennej karantény v prípade cestovania zo zahraničia
Od 10.3.2020 všetci vracajúci sa z Talianka, Číny, Južnej Kórei a Iránu.
Od 13.3.2020 všetci vracajúci sa zo zahraničia

2.Povinná 14 dňová karanténa v prípade kontaktu s pozitívne testovaným pacientom.

Nahlásenie údajov - krajinu, odkiaľ ste pricestovali, dátum návratu a dátum ukončenia karantény- je povinné pre všetkých takýchto občanov pre potreby evidencie Úradu verejného zdravotníctva a Krízového štábu okresu Malacky.

Zároveň platí povinnosť nahlásiť telefonicky karanténu svojmu všeobecnému lekárovi.